Megapot:

2 597 Eur

Cashpot:

1 508 Eur

Minipot:

372 Eur

O klube

Váš Sport-Roulette-Club ...

"Sport-Roulette-Club SENATOR" je štýlová herňa s barom, sídliaca v priestoroch Auparku Bratislava. História klubu sa začala písať samotným vznikom spomínaného nákupného centra. Poloha zabezpečuje tejto prevádzke bezproblémovú dostupnosť. Súčasťou areálu je veľkokapacitné podzemné i nadzemné parkovisko. V Sport Roulette Club SENATOR nájdete 3 rulety, 33 výherných automatov 24 videolotérií... Prináša Vám spojenie skvelej zábavy, peňazí, prestíže, úspechu, módy, športu, hry a rivality. Svoj úspech z výhier si môžete vychutnať v bare pri dobrej káve s kvalitnou obsluhou v doprovode priamych športových prenosov na LCD TV. Hry a služby, ktoré ponúkame, sú regulované a kontrolované úradmi v rámci Európskej Únie.

Vernostný program ...

Prevádzkovateľom "Sport-Roulette-Club SENATOR" záleží, aby návšteva herne bola čo najzaujímavejšia; preto Vám prináša možnosť využiť množstvo výhod prostredníctvom klubových kariet.

Hrajte a vyhrajte ...

"Sport-Roulette-Club SENATOR" každoročne organizuje prestížne súťaže o zaujímavé ceny. Počas histórie si naši výhercovia už odniesli automobily značiek Škoda Octavia, Volkswagen Golf a Lexus. Nevyhrali ste hlavnú cenu?! Nevadí. Sú pre Vás pripravené ďaľšie luxusné ceny a tisícky klubových bodov.

Na zamyslenie ...

„Hazard je vo všetkom, čo človek robí, ale najväčší hazard je nerobiť nič. " (Shirley Williams)

 

LINKA POMOCI PRE PROBLÉMY S HRANÍM

0800 800 900

 

Bezplatné telefónne číslo špecializovanej zdravotníckej inštitúcie pôsobiacej v oblasti prevencie, diagnostiky a liečby látkových a nelátkových závislostí

 

Prevádzkové hodiny: pondelok až piatok od 9:00 hod. do 17:00 hod.

 

Mimo prevádzkových hodín je k dispozícií záznamník.

Prevádzkuje: Centrum pre liečbu drogových závislostí Hraničná 2, 827 99 Bratislava

 
 
copyright © 2010-2019 Senator | sport - roulette - club | Všetky práva vyhradené.| videoprodukcia & reklamné obrazovky || 3Dproduction.sk